Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

Подія футбольного дня. Перший кваліфікаційний раунд Ліги Європи в розрізі інтересу для України

В контексті перспектив "Олександрії" потрапити до посіву в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи значення мають шість матчів першої стадії кваліфікації. Отже, результати.

  • "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) - "Тірана" (Албанія) 2:0
  • "Мідтьюлланн" (Данія) - "Деррі Сіті" (Північна Ірландія) 6:1
  • "Лєх" (Польща) - "Пелістер" (Македонія) 4:0
  • "Динамо" (Мінськ, Білорусь) - "НСІ Рунавік" (Фарерські острови) 2:1
  • "КІ Клаксвік" (Фарерські острови) - АІК (Швеція) 0:0
  • "Коннас-Кі" (Уельс) - ХІК (Фінляндія) 1:0

Потрібен виліт двох високорейтингових команд (фаворитів пар). "Маккабі", "Мідтьюлланн" і "Лєх" уже не вилетять – впевнені домашні перемоги. "Динамо" пропустило вдома і перемогло з хитким рахунком, хоча клас білорусів значно вищий, аніж клас представника Фарерських островів.

Велика сенсація – це перемога "Коннас-Кі" над ХІКом. Але валлійцям потрібно вистояти в гостьовому поєдинку. Ну і повинен бути ще один скальп фаворита – можливо, АІК. Нульова нічия залишає "КІ Клаксвік" в грі, хоча не програти у Швеції буде надзвичайно важко.

Тобто, шанси на посів "Олександрії" – не надто високі. Шанси ж на посів "Олімпіка" (для цього потрібен виліт семи з восьми) – практично нульові.

Варто відзначити локальні успіхи українців у вчорашніх матчах. Євген Павлов в складі "Вашаша" зробив дубль, хоча це не допомогло угорцям не програти на полі "Бейтара". Загінайлов та Нойок відзначилися голами за "Олімпію" (Молдова) та "Динамо" (Білорусь) відповідно.

Грузинське "Динамо" під керівництвом Костянтина Фролова та з двома українцями в складі (Тимофієвим та Квасовим) поступилося "Ягеллонії" Тараса Романчука.

Команди Максима Гавриленка ("Дачія"), Валерія Вошконяна ("П′юнік") та Юрія Верещака ("Атлантас") зазнали розгромних поразок і далі, швидше за все, не пройдуть. Разом із Загінайловим перемогли Андрій Слінкін та Олег Єрмак ("Олімпія"), а в складі тріумфального "Тракая" відіграв Михайло Шушка (Тимофій Шеремета – на заміні). Нарешті, Володимир Костевич разом з партнерами по "Лєху" не залишили шансів македонцям.

Матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбудуться за тиждень.

 
Цікаві випадки

Найшвидший гол забив центрфорвард англійського клубу «Бредфорд Сіті» Джим Фрайатс в квітні 1964 р. Фрайатс з центрального круга сильним ударом послав м'яч у верхній кут воріт суперника. Воротар в цей час тільки надягав рукавички. З початку матчу пройшли всього чотири секунди!. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»