Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

Денис Колчин: «3:0 – забагато для такої гри»

Виїзну поразку від «Буковини» (0:3) прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви-В» Денис Колчин:

 – Досягти нам позитивного результату завадили кілька факторів. Перший – неузгодженість дій під час стандартних положень (під час одного з них пропустили гол). Також не було цільної гри попереду, тобто організованої атаки. Було втрачено багато м’ячів на підступах до штрафного майданчику суперника і у центрі поля. Це були невимушені помилки. І взагалі наша контргра була досить слабкою. В обороні щось виходило, щось – ні, а ось в атакувальних діях виявилося чимало пробілів. Ми створили замало гольових ситуацій, мало «напружували» наших опонентів. Тобто роботи – «непочатий край»

– Денисе Борисовичу, у найближчий час можна розраховувати на суттєве покращення гри в атаці?

– Безумовно, будемо намагатися щось змінити у лінії нападу.

– На початку першого тайму «Нива-В» забила гол, але суддя скасував його …

– Там нібито був рикошет від Ігоря Маляренка, і суддя зафіксував офсайд. Складний динамічний момент, який по «гарячих слідах» прокоментувати складно. Його треба переглядати на відео і тоді робити висновки. Зараз вже нічого не зміниш.

– Ви перед цим матчем переглядали відеозапис гри «Буковини». Суперник чимось здивував?

– Не дуже. Нічого надможливого суперник не продемонстрував. Сьогоднішній матч був грою двох рівних команд. У «Буковини» дуже багато виходило в цьому матчі. А у нас, на жаль, навпаки. Далеко не все, що було заплановано, вдалося втілити у життя. Але 3:0 – все ж забагато для такої гри.    

Прес-служба СФК «Нива-В»     

 
Цікаві випадки

У середині 50-х років влада іранського району Аль Харвас, наділила суддів необмеженими правами. Місцеві судді виходили на поле, маючи при собі не тільки свисток, але і гумову палицю, вони на свій розсуд могли карати гравців, вдаривши їх цією палицею. Стверджують, що матчі в цьому районі проходили виключно коректно.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»