Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

Виконком ВСГО «ОФФ»

19 листопада 2013 року

13 листопада 2013 року о 11 годині в малій актовій залі готелю «Поділля» відбулось засідання Виконкому обласної федерації футболу, на якому були затверджені рішення Президій ВСГО «ОФФ», результати І кола Чемпіонату області серед аматорських (вища та перша ліги) та дитячо-юнацьких (вища та перша ліги) команд сезону 2013-2014 рр. Також були затверджені результати 1/16 та 1/8 фіналу Кубку області сезону 2013-14 рр. та жеребкування 1/4 фіналу, яке відбулось перед початком роботи Виконкому. З результатами змагань та жеребкування Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Був заслуханий звіт про виступ збірної команди області «Вінниця» у Кубку України серед аматорських команд та фінансовий звіт. Звіти були прийняті до відома.

Затверджено журі для підведення підсумків обласного огляду-конкурсу на кращого фахівця з футболу та кошторису витрат на проведення нагородження футбольних фахівців ВСГО «ОФФ» за підсумками 2013 року. Дата та місце проведення звітної Конференції ВСГО «ОФФ» та затвердження кошторису витрат на проведення даного заходу. Конференція відбудеться 24 січня 2014 р. о 12-00 в актовій залі готелю «Поділля». Також був затверджений бюджет ВСГО «ОФФ» та Єдиний календар спортивно-масових заходів на 2014 рік. Були обрані делегати на Конгрес ФФУ та IV звітно-виборчу Конференцію Асоціації ветеранського футболу України. Ними стали Гатауллін І.Ф., Черниш М.М., Коваль І.Ф. та Якубовський В.Ф., Трошкін В.М., Касанов П.Н. відповідно. До речі Трошкіна Володимира Миколайовича наша федерація висунула на посаду Президента Асоціації ветеранського футболу України.

 
Цікаві випадки

Колишній голкіпер білоруського Бате Юрій Жевнов став автором самого курйозного гола 2004 року. У матчі проти тбіліського Динамо, зі всієї сили послав його на половину поля суперників. М'яч, пролетівши більше 80 метрів, ударився об землю і влетів прямо в сітку воріт.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»