Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

ПФЛ затвердила обмін команд між Першою та Другою лігами на майбутній сезон

22 червня 2017 року

Під час Конференції Професійної футбольної ліги, яка у ці хвилини проходить у Києві, було розглянуто питання щодо обміну клубів між двома дивізіонами організації.

Так, у разі участі 16 клубів у Першій лізі, дивізіон залишать два клуби, у зворотному напрямку пройдуть четверо. Якщо на старт першого дивізіону вийдуть вісімнадцять команд, то обмін пройде по формату 4 на 4. Плей-офф між лігами не запланований.

З сезону-2018/19 ФФУ хоче впровадити реформу, згідно з якою Перша ліга увійде під крило УПЛ, а Друга ліга стане вершиною напівпрофесійної Національної футбольної ліги.

Нагадаємо, що з сімнадцяти команд, які брали участь у минулому сезоні, ліга не дорахується Іллічівця-2, який перейде в першість дублерів УПЛ, а також Жемчужини, Руху та Кременя, що за спортивним принципом поповнили Перший дивізіон. Крім того, ряд аматорських клубів були прийняті у зв’язку з отриманням атестатів, а Черкаський Дніпро та Миколаїв заявили свої другі команди.

Окремо обговорювалося питання з непарною кількістю команд у першій лізі. Так, якщо Сталь продовжить виступи в УПЛ, то Балкани переходять до першої ліги. У разі негативного рішення інвесторів кам’янського клубу, зорянці залишаються у другому дивізіоні. Остаточне рішення має бути прийняте до 1 липня.

Додамо, що в наступному сезоні команди будуть поділені на дві групи: 12+12 або 12+13 команд в кожній.

Балкани (Зоря)

Реал Фарма (Одеса)

Інгулець-2 (Петрове)

Нива-В (Вінниця)

Енергія (Нова Каховка)

Мир (Горностаївка)

Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ)

ФК Нікополь

Поділля (Хмельницький)

Арсенал-Київщина (Біла Церква)

Металург Запоріжжя

Суднобудівник (Миколаїв)

Буковина (Чернівці)

Скала (Стрий)

ФК Тернопіль

Таврія (Сімферополь)

Агробізнес (Волочиськ)

ФК Львів

Нива (Тернопіль)

Полісся (Житомир)

Металіст 1925 (Харків)

ФК Дніпро

СК Дніпро-1

Черкаський Дніпро-2

МФК Миколаїв-2

 
Цікаві випадки

Під час матчу в бразильському штаті Пернамбуку, з боку аеродрому, вітер зніс групу парашутистів на футбольне поле. Один з парашутистів впав на воротаря в той момент коли він ловив м'яч. М'яч опинився у воротах і суддя, зарахував гол, пояснивши появу парашутистів втручанням вищої сили.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»