Вінницька спортивна громадська організація
Обласна Федерація Футболу
Знайти

ПФЛ затвердила обмін команд між Першою та Другою лігами на майбутній сезон

22 червня 2017 року

Під час Конференції Професійної футбольної ліги, яка у ці хвилини проходить у Києві, було розглянуто питання щодо обміну клубів між двома дивізіонами організації.

Так, у разі участі 16 клубів у Першій лізі, дивізіон залишать два клуби, у зворотному напрямку пройдуть четверо. Якщо на старт першого дивізіону вийдуть вісімнадцять команд, то обмін пройде по формату 4 на 4. Плей-офф між лігами не запланований.

З сезону-2018/19 ФФУ хоче впровадити реформу, згідно з якою Перша ліга увійде під крило УПЛ, а Друга ліга стане вершиною напівпрофесійної Національної футбольної ліги.

Нагадаємо, що з сімнадцяти команд, які брали участь у минулому сезоні, ліга не дорахується Іллічівця-2, який перейде в першість дублерів УПЛ, а також Жемчужини, Руху та Кременя, що за спортивним принципом поповнили Перший дивізіон. Крім того, ряд аматорських клубів були прийняті у зв’язку з отриманням атестатів, а Черкаський Дніпро та Миколаїв заявили свої другі команди.

Окремо обговорювалося питання з непарною кількістю команд у першій лізі. Так, якщо Сталь продовжить виступи в УПЛ, то Балкани переходять до першої ліги. У разі негативного рішення інвесторів кам’янського клубу, зорянці залишаються у другому дивізіоні. Остаточне рішення має бути прийняте до 1 липня.

Додамо, що в наступному сезоні команди будуть поділені на дві групи: 12+12 або 12+13 команд в кожній.

Балкани (Зоря)

Реал Фарма (Одеса)

Інгулець-2 (Петрове)

Нива-В (Вінниця)

Енергія (Нова Каховка)

Мир (Горностаївка)

Тепловик-Прикарпаття (Івано-Франківськ)

ФК Нікополь

Поділля (Хмельницький)

Арсенал-Київщина (Біла Церква)

Металург Запоріжжя

Суднобудівник (Миколаїв)

Буковина (Чернівці)

Скала (Стрий)

ФК Тернопіль

Таврія (Сімферополь)

Агробізнес (Волочиськ)

ФК Львів

Нива (Тернопіль)

Полісся (Житомир)

Металіст 1925 (Харків)

ФК Дніпро

СК Дніпро-1

Черкаський Дніпро-2

МФК Миколаїв-2

 
Цікаві випадки

Найшвидший гол забив центрфорвард англійського клубу «Бредфорд Сіті» Джим Фрайатс в квітні 1964 р. Фрайатс з центрального круга сильним ударом послав м'яч у верхній кут воріт суперника. Воротар в цей час тільки надягав рукавички. З початку матчу пройшли всього чотири секунди!. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2017 ВСГО «ОФФ»