Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

«Зірковий урок футболу»

16 травня 2017 року

«Нива-В» провела «Зірковий урок футболу» для молодшокласників Вінницької школи 21

Цього тижня «Нива-В» пропускає тур (через непарну кількість команд в Другій лізі). Під час паузи вона провела Зірковий урок футболу (в рамках проекту ПФЛ України) у Вінницькій школі 21. На базі стадіону цього навчального закладу працює футбольне відділення ДЮСШ «Темп», тож десятки учнів добре обізнані з грою 1.

– За останні 20 років футбольна збірна нашої школи є найтитулованішою в місті. Недарма її випускники грають у відомих клубах Польщі та України, – сказав вчитель ДЮСШ «Темп» і вчитель фізичного виховання школи 21 Дмитро Малиновський.

На захід завітала «Нива-В» практично в повному складі, разом з почесним президентом Василем Вовком, старшим тренером Юрієм Солов’єнком і капітаном Колінсом Нгахою. Урок футболу зібрав близько 200 учнів 21-ї школи молодшого шкільного віку (та інших мешканців мікрорайону). Відкрив спортивне свято директор школи 21 Андрій Космина.

– Вдячні, що «Зірковий урок футболу» у Вінниці починається саме з нашої школи. Починаючи з 2003 року, на міських шкільних спартакіадах, вона п’ять разів перемагала, двічі була срібним призером і тричі – бронзовим. Ще ми були срібним призером турніру до «Євро-2012», – сказав Андрій Космина. – До речі, в нашій школі в футбол залюбки грають не лише хлопці, але й дівчата – в першу чергу молодшого шкільного віку.

Пан Вовк вручив колективу школи комплект з п’яти футбольних м’ячів та фірмову футболку «Ниви-В» з автографами всіх гравців. Також кожен учасник спортивного свята отримав квиток на найближчий матч «Ниви-В» – з «Арсеналом-Київщиною».

– Велика подяка ФФУ і ПФЛ від «Ниви-В», керівництва школи, дітей і батьків за підтримку Зіркового уроку футболу. Думаю, що тепер будемо проводити такі заходи регулярно, – зазначив Василь Вовк. – Згадую, як сам в юності грав в футбол. В нашому невеличкому селі на Шаргородщині були три команди, які боролися за першість. Це було настільки захоплююче, що за нашими баталіями приходили спостерігати батьки. Це була чесна боротьба, принципів якої дотримується єдиний професійний футбольний клуб Вінниччини «Нива-В».

Далі почалося найцікавіше для малечі – нивівці розбилися на пари, які проводили з 10-а класами різноманітні конкурси і майстер-класи. В деяких з них взяли участь й педагоги! Найкращі учасники свята отримали в подарунок спортивні сумки, рюкзаки, кепки, пляшки напою «Живчик» та зошити. На завершення – фото на згадку і роздача автографів.

Діти отримали масу задоволення, адже чимало з них займаються грою 1.

– Мені сподобалося, що до нас приїхали професійні футболісти. Вони показали багато цікавих прийомів, – сказав 3-класник Женя Клименко.

– Я почав займатися футболом в шість років. Хочу бути схожім на Ліонеля Мессі, а грати за «Шахтар» або «Ниву-В», – поділився 2-класник Саша Лебідь.

Довідка

Технічним партнером свята виступають ТМ JAKO, що дарує школам фірмові мячі, «Живчик», «Школярик» та «Gera». В другому сезоні Зіркові уроки футболу охоплять 30 міст та містечок України за участі більш, ніж 1000 дітей. Зіркові уроки футболу - всеукраїнський партнерський проект ПФЛ та партнерів, що має допомогти дітям краще пізнати футбол та його цінності, сприяти розвитку фізичних здібностей, активізувати роботу з вболівальниками, підвищити інтерес до клубів ПФЛ, а футболістам – отримати заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників.

 
Цікаві випадки

У 1957 році, в Німеччині, за декілька секунд до завершення матчу, був забитий переможний гол. При цьому суддя не відмітив, що нападаючий підправив м'яч рукою. Тоді на полі вийшов місцевий священик і став голосно перестерігати команду що перемогла зізнатись. Футболісти призналися. Зустріч закінчилася внічию.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»