Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

«Зірковий урок футболу»

13 травня 2017 року

«Нива-В» проведе «Зірковий урок футболу» у Вінницькій школі 21

Цього тижня СФК «Нива-В» пропускає тур (через непарну кількість команд в Другій лізі). За словами старшого тренера нивівців Юрія Солов’єнка, жодних контрольних ігор перед виїзним матчем з «Інгульцем-2» (Петрове), який відбудеться 17 травня, не передбачено.

Але прихильники «Ниви-В» можуть поспостерігати за майстерністю наших провідних футболістів в суботу, 13 травня. Цього тижня нивівці проведуть Зіркові уроки футболу (в рамках проекту ПФЛ України) для своїх маленьких прихильників. Свято спорту пройде у Вінницькій школі 21 (директор – Андрій Космина), що на Лісопарку. Початок – о 9.00. В якості глядачів запрошуються всі бажаючі – вболівальники, родини з дітьми, журналісти та ін. Селфі із зірками вінницького футболу вам буде гарантоване!

До речі, на базі стадіону 21-ї школи працює футбольне відділення ДЮСШ «Темп», тож десятки учнів добре обізнані з грою 1. Недарма команда 21-ї цього навчального закладу регулярно посідає призові місця на шкільних спартакіадах.

В рамках проекту Зіркові уроки футболу близько 200 учнів 21-ї школи молодшого шкільного віку (та інших мешканців мікрорайону) отримають можливість зустрітися з капітаном «Ниви-В» Колінсом Нгахою та іншими провідними гравцями. А їхнім батькам та вболівальниками буде цікаво послухати почесного президенту нашого клубу, генерал-майора Василя Вовка, який також збирається завітати на захід. Нагадаємо, саме завдяки цій людині і місті над Бугом відродився професійний футбол!

Після уроку футболу планується невеличкий міні-футбольний турнір (або кілька матчів) на стадіоні школи 21. Його можливі учасники – «Нива-В», збірна спортивних журналістів, ультрас, «Зелено-білої сім’ї над Бугом».

Технічним партнером свята виступають ТМ JAKO, що дарує школам фірмові мячі, «Живчик», «Школярик» та «Gera». В другому сезоні Зіркові уроки футболу охоплять 30 міст та містечок України за участі більш, ніж 1000 дітей. Зіркові уроки футболу - всеукраїнський партнерський проект ПФЛ та партнерів, що має допомогти дітям краще пізнати футбол та його цінності, сприяти розвитку фізичних здібностей, активізувати роботу з вболівальниками, підвищити інтерес до клубів ПФЛ, а футболістам – отримати заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників.

Прес-служба СФК «Нива-В»

 
Цікаві випадки

У грі на першість Греції 1978 р. «Этникос» приймав «ПАОК». Відкривши рахунок, гості, бурхливо раділи, не звертаючи увагу на пропозицію судді продовжити зустріч. Недовго думаючи, футболісти «Этникоса» у відсутність суперників безперешкодно пройшли до їх воріт і порівняли рахунок.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»