Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

Обласна федерація та її історія

Громадська спілка «Вінницька обласна Федерація футболу» є громадською незалежною організацією фізкультурно-спортивного спрямування, яка прагне сприяти розвитку і піднесенню футболу у Вінницькій області, створена відповідно до Законів України «Про обєднання громадян» та «Про фізичну культуру і спорт» на засадах колективного членства. ГС «Вінницька ОФФ» підтримує політичний та релігійний нейтралітет.

Мета діяльності федерації — пропагування серед широких верств населення здорового способу життя та забезпечення прогресивних змін у розвитку футболу Вінницької області.

Офіційною мовою федерації є українська. Англійською та іншими мовами ведуться офіційна кореспонденція та спілкування з національними федераціями (асоціаціями) інших країн.

Федерація забезпечує дотримання своїми колективними членами нормативних документів, таких як: Статутів, регламентів, директив і рішень органів ФФУ, УЄФА, ФІФА та визнає їх керівну роль в питаннях розвитку футболу.

 
Підрозділи
Цікаві випадки

Італійський воротар Гроссо під час гри порадив судді носити окуляри, за що і був видалений з поля. В ході розгляду з'ясувалося, що Гроссо є власником оптичного магазина, а у арбітра дійсно поганий зір. Дисциплінарна комісія розцінила це як корисну раду. Воротаря простили, а суддя купив в його магазині окуляри. Компания Fresh IT занималась продвижением сайта в Гугл. Ребята молодцы. Почти все запросы в ТОПе. . Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»