Вінницька спортивна громадська організація
Обласна Федерація Футболу
Знайти

Обласна федерація та її історія

Вінницька спортивна громадська організація «Обласна федерація футболу» є громадською незалежною організацією фізкультурно-спортивного спрямування, яка прагне сприяти розвитку і піднесенню футболу у Вінницькій області, створена відповідно до Законів України «Про обєднання громадян» та «Про фізичну культуру і спорт» на засадах колективного членства. ВСГО «ОФФ» підтримує політичний та релігійний нейтралітет.

Мета діяльності федерації — пропагування серед широких верств населення здорового способу життя та забезпечення прогресивних змін у розвитку футболу Вінницької області.

Офіційною мовою федерації є українська. Англійською та іншими мовами ведуться офіційна кореспонденція та спілкування з національними федераціями (асоціаціями) інших країн.

Федерація забезпечує дотримання своїми колективними членами нормативних документів, таких як: Статутів, регламентів, директив і рішень органів ФФУ, УЄФА, ФІФА та визнає їх керівну роль в питаннях розвитку футболу.

 
Підрозділи
Цікаві випадки

Захисник Мацциа є своєрідним рекордсменом, що грав у середині 60-х років за італійський клуб «Бреши». На 38-й секунді зустрічі з командою «Мантова» він забив м'яч в свої ворота, створивши найшвидший автогол. Компания Fresh IT занималась продвижением сайта в Гугл. Ребята молодцы. Почти все запросы в ТОПе. . Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2017 ВСГО «ОФФ»