Громадська спілка
Вінницька обласна Федерація футболу
Знайти

Дитячо-юнацька ліга

Чемпіонат області ДЮФЛ

ВО ДЮСШ Вінниця     (2001-2002 р. н.)
ВО ДЮСШ Вінниця     (2003 р. н.)
ВОК ДЮСШ "Премєр-Нива"     (2004 р. н.)
ВО ДЮСШ Вінниця     (2005 р. н.)

Першість області ДЮФЛ

ДЮСШ Тиврівський р-н     (2001-2002 р. н.)
ДЮСШ "Темп"-Avto-Ria Вінниця     (2003-2004 р. н.)
ДЮСШ Ямпіль     (2001-2002 р. н.)
ДЮСШ Бершадь     (2003—2004 р. н.)

Дитячо-юнацька футбольна ліга Вінницької області (ДЮФЛ ВО) є об'єднанням асоціацій дитячо-юнацьких спортивних закладів в Вінницькій області. Метою діяльності ДЮФЛ ВО є — сприяння розвитку дитячо-юнацького футболу в Україні і в Вінницькій області, зростанню його рівня і масовості, для популяризації та проведення змагань з футболу, впровадження здорового способу життя серед дітей, юнаків та молоді, задоволення та захист соціальних, спортивних та інших спільних інтересів членів ДЮФЛ ВО.

До основних завдань ДЮФЛ, можна віднести: організація та проведення змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд Вінницької області, участь у розробленні та впровадженні програм державної політики розвитку футболу, координація спортивної діяльності членів ДЮФЛ ВО, розвиток міжнародних та міжобласних спортивних зв'язків, надання правової та соціальної допомоги юним футболістам, комплектування і підготовка збірних команд по віковим групам для участі у Всеукраїнських змаганнях.

За даними турнірних таблиць Вищої ліги, Першої ліги та календаря ігор, можна відстежувати серед яких саме команд буде проводитись гра, дати ігор, перелік всіх ігор по туру, на певну потрібну дату, та загальні результати ігор за календарною системою Чемпіонату.

В архіві зберігаються загальні дані, по проведеним іграм, загалом по турам, Чемпіонатам, командах і збірних, за певний період, та за весь час загалом.

Підрозділи
Цікаві випадки

У 1957 році, в Німеччині, за декілька секунд до завершення матчу, був забитий переможний гол. При цьому суддя не відмітив, що нападаючий підправив м'яч рукою. Тоді на полі вийшов місцевий священик і став голосно перестерігати команду що перемогла зізнатись. Футболісти призналися. Зустріч закінчилася внічию.. Ось такий цікавий випадок стався.

© 1998–2018 ВСГО «ОФФ»